دانلود کتاب اصول متره و ریزمتره ( رشته ابنیه )

2

در این قسمت از سیویل اجرا کتاب اصول متره و ریزمتره که توسط مهندس نوید سلیمانی پور تالیف و تدوین شده است را برای دانلود قرار داده ایم. قدم ابتدایی در علم متره و برآورد، نقشه خوانی و فراگیری اصول صحیح متره و ریزمتره می باشد،

با توجه به اینکه در زمینه متره و ریزمتره در پروژه های عمرانی منابع چندانی در دسترس نمی باشد و از طرفی مهندسی متره و برآورد نقش مهمی در دستیابی به یک مدیریت کارا و اثر بخش در پروژه ها دارد، و لزوم آشنایی هر چه بیشتر دست اندرکاران در امر ساخت و ساز با این دانش و به ویژه اصول صحیح متره در پروژه های عمرانی، به نوعی باعث جلوگیری از تحمیل هزینه های اضافی و مهم تر از آن اتمام به موقع عملیات اجرایی طرح ها میگردد.

لذا در راستای اهمیت موضوع سعی گردید کتابی کاربردی در زمینه اصول متره و ریزمتره تالیف گردد و بیشتر مطالبی در آن ارائه شود که در کتاب های دیگر به آن اشاره نگردیده و یا کمتر به آن پرداخته شده است.

زبان بسیار ساده و استفاده از مثال های کاربردی و عملی از دیگر ویژگی های حائز اهمیت این کتاب است. کلیه مثال های موجود در این کتاب که همراه با نقشه ها و عکس های اجرایی است، کاملا جنبه عملی داشته و مشابه یک پروژه عملی واقعی می باشد. (کلیه نقشه های موجود در این کتاب توسط مؤلف ترسیم شده است) در تالیف این کتاب تلاش گردید تا مطالب بصورت روشن و دقیق بیان شود. برای دانلود کتاب اصول متره و ریزمتره ( رشته ابنیه ) در ادامه همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

2 نظرات
  1. محمد می گوید

    سلام این جزوه متره ک قرار دادین خیلی عالیه . اگه‌امکانش هست کامل این کتابم قرار بدین‌با تشکر

    1. کاوه می گوید

      ❤️